DVĒSELES CEĻOJUMS. Arsena Petrosjana (Armēņu duduks) kvartets

4. februārī plānotais koncerts "Dvēseles ceļojums" ir pārcelts uz 19. novembri. Iegādātās biļetes ir derīgas uz jauno koncerta norises datumu, taču, ja vēlaties biļetes atgriezt, lūgums sazināties ar GORS Informācijas centru-kasi, rakstot uz koncertzale [at] rezekne.lv vai zvanot 64633303. 

 

 

Arsena Petrosjana Kvartets izpilda armēņu tautas mūziku un reliģisko mūziku. Tā aptver dažādus gadsimtus un žanrus. Koncertā skanēs iepriekš plaši nedzirdēti instrumenti: duduks, santurs, kanuns un perkusijas.

Koncerttūres “Dvēseles ceļojums. Arsena Petrosjana (Armēņu duduks) kvartets” programmu veido Arsena Petrosjana Kvarteta jaunākajā albumā “Hokin Janapar” iekļautie Grigora Narekatsi (10. gs.), Simeona Jarevantsi (18. gs.), Sayat-Nova (18. gs.),  Komitas (20. gs.) skaņdarbi. Albuma nosaukums, tulkojot to no armēņu valodas, nozīmē “manas dvēseles ceļojums”, turklāt kompozīcijas šajā albumā ir ne tikai parasti skaņdarbi, bet arī armēņu nacionālās kultūras mantojuma atspoguļojums, kas netiek aizmirsts.

 

Pusstundu pirms pasākuma sākuma sāk darboties bērnu istaba, kas pieejama bērniem vecumā no trīs līdz septiņiem gadiem. Bērnu istabas apmeklējums ir bez maksas. Pirms tam lūgums pieteikties, zvanot +371 64633303.

GORS Kultūras vēstnieku programmas dalībniekiem biļetes ar 10% atlaidi, veicot pirkumu kasēs vai Latgales vēstniecības GORS biļešu sistēmas klienta profilā. Kasēs lūgums uzrādīt karti pirms pirkuma veikšanas. Tāpat 10 % atlaide biļešu iegādei GORS vai "Biļešu Paradīze" kasēs klātienē, uzrādot derīgu ISIC vai ITIC karti. 

Informējam, ka pasākuma laikā ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem un nolūkā informēt sabiedrību par notikušo pasākumu var tikt veikta fotografēšana, video un/vai audio ieraksta veikšana. Minētās darbības tiek veiktas atbilstoši datu apstrādes prasībām, neidentificējot konkrētas personas. Iegūtie materiāli var tikt publicēti un/vai translēti plašsaziņas līdzekļos, kā arī sociālajos tīklos internetā u.tml. 
 
Ja Jūs nevēlaties tikt fotografēts vai filmēts, Jums ir tiesības pieprasīt, lai šādas darbības attiecībā uz Jums netiek veiktas. Jums ir tiesības lūgt neizmantot vai dzēst Jūsu personas datus – fotoattēlu, video vai audio ierakstu, kurā jūs esat fiksēts, sazinoties ar personas datu apstrādes pārzini – SIA “Austrumlatvijas koncertzāle” administrāciju klātienē, Rēzeknē, Pils ielā 4; zvanot 646 33303 vai rakstot koncertzale [at] rezekne.lv.

 
19. Nov 202219:00, sestdiena
Biļetes cena
12.00 €
15.00 €
Paradzamais garums1 h 10 min
Nūtikšonys vītaLielā zāle
OrganizātuojsAustrumlatvijas koncertzāle, SIA

Pusstundu pirms pasākuma sākuma sāk darboties bērnu istabakas pieejama bērniem vecumā no trīs līdz septiņiem gadiem. Bērnu istabas apmeklējums ir bez maksas. Pirms tam lūgums pieteikties, zvanot +371 64633303.