JAUNĀ GADA MŪZIKA. Reinis Zariņš. Latviešu komponistu darbi

Četrkārtējs Lielās Mūzikas balvas laureāts pianists Reinis Zariņš ir viens no Latvijas spožākajiem talantiem. Viņa klaviermūzikas solo programmas vienmēr ir dziļi pārdomātas un konceptuāli rūpīgi veidotas.

29. janvāra soloprogrammā skanēs 21. gadsimta latviešu komponistu mūzika – Matīsa Čudara, Lindas Leimanes, Krista Auznieka jaundarbi, kurus iekļaus apgaroti vienkāršā un labskanīgā Georga Pelēča "veco laiku" mūzika.  Solo programmas nosaukumā ir ietverts tieši Pelēča darbs “Jaungada mūzika”, par šī skaņraža mūziku Reinis Zariņš izsakās šādi: “Es nevaru iedomāties nevienu citu mūsējo klasiķi, kurš dotu tādu sakārtotības un miera izjūtu līdzās jauniešu darbiem.”


Koncerta programmā:

G. Pelēcis Jaungada mūzika

M. Čudars Drive

G. Pelēcis Prelūdijas

L. Leimane Undulations

G. Pelēcis Prelūdijas

K. Auznieks Carmine

G. Pelēcis Plaukstošais jasmīns

 

Šajā notikumā tiekamies ar apmeklētājiem:
  • Bērni līdz 12 gadu vecumam bez sertifikāta;
  • Bērni no 12 līdz 18 gadu vecumam ar vakcinācijas, pārslimošanas, testēšanas sertifikātu vai ar laboratorijas izziņu par pēdējo 72 stundu laikā veiktu negatīvu skrīninga testu, kas veikts izglītības procesa ietvaros;
  • Pilngadīgas personas ar vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu, uzrādot personu apliecinošu dokumentu.

Atrašanās koncertzālē ar mutes un deguna aizsegu. Bērniem līdz 7 gadu vecumam mutes un deguna aizsega lietošana nav nepieciešama.

 

Lūgums pirms pasākuma apmeklējuma pārliecināties, ka Jūsu Covid-19 sertifikāts ir derīgs, jo pretējā gadījumā pasākuma apmeklēšana būs liegta. Digitālo Covid-19 sertifikātu var iegūt https://covid19sertifikats.lv/. QR kodam ir jābūt digitālam vai papīra formātā. 

Biļete jāpērk katram, neatkarīgi no vecuma. 
 
GORS Kultūras vēstnieku programmas dalībniekiem biļetes ar 10% atlaidi, veicot pirkumu kasēs vai Latgales vēstniecības GORS biļešu sistēmas klienta profilā. Kasēs lūgums uzrādīt karti pirms pirkuma veikšanas. Tāpat 10 % atlaide biļešu iegādei GORS vai "Biļešu Paradīze" kasēs klātienē, uzrādot derīgu ISIC vai ITIC karti. 

Bērnistaba, kamēr spēkā ierobežojumi, diemžēl nebūs pieejama. 

 Vēršam apmeklētāju uzmanību tam, ka tiks ievēroti visi valsts noteiktie drošības pasākumi. Aicinām izvērtēt savu veselības stāvokli un neapmeklēt pasākumu, ja Jums ir elpceļu infekcijas slimības simptomi (drudzis, klepus, elpas trūkums), kā arī ja Jums ir noteikts pienākums ievērot pašizolāciju, mājas karantīnu vai stingras izolācijas nosacījumus.
 
Iegādājoties biļeti uz šo pasākumu, Jūs apliecināt, ka:
- ievērosiet visus 'Covid-19' izplatības ierobežošanai ieviestos drošības pasākumus, informācija par kuriem būs pieejama arī koncerta norises vietā;
- respektēsiet koncerta organizatoru norādījumus norises vietā - par apmeklētāju plūsmas organizāciju, par higiēnas prasību ievērošanu, dezinfekcijas līdzekļu pieejamību u. c.

Informējam, ka pasākuma laikā ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem un nolūkā informēt sabiedrību par notikušo pasākumu var tikt veikta fotografēšana, video un/vai audio ieraksta veikšana. Minētās darbības tiek veiktas atbilstoši datu apstrādes prasībām, neidentificējot konkrētas personas. Iegūtie materiāli var tikt publicēti un/vai translēti plašsaziņas līdzekļos, kā arī sociālajos tīklos internetā u.tml. 
 
Ja Jūs nevēlaties tikt fotografēts vai filmēts, Jums ir tiesības pieprasīt, lai šādas darbības attiecībā uz Jums netiek veiktas. Jums ir tiesības lūgt neizmantot vai dzēst Jūsu personas datus – fotoattēlu, video vai audio ierakstu, kurā jūs esat fiksēts, sazinoties ar personas datu apstrādes pārzini – SIA “Austrumlatvijas koncertzāle” administrāciju klātienē, Rēzeknē, Pils ielā 4; zvanot 646 33303 vai rakstot koncertzale [at] rezekne.lv.

 
29. Jan 202218:00, sestdiena
Biļetes cena
13.00 €
Paradzamais garums1 h 20 min
Nūtikšonys vītaMazā zāle
OrganizātuojsAustrumlatvijas koncertzāle, SIA

Pasākuma veids: pārslimojušajiem un vakcinētajiem, bērni ar testiem. Ar maskām. 

Biļete jāpērk katram apmeklētājam, neatkarīgi no vecuma.