MOLENBĒKAS DIEVI. Baltijas jūras dokumentālo filmu forums

MOLENBĒKAS DIEVI (Gods of Molenbeek, 2019, Somija/Beļģija/Vācija, rež. Rēta Huhtanena (Reetta Huhtanen), Cats & Docs)

Molenbēka ir Briseles rajons. Dažiem šī ir džihāda galvapilsēta, bet sešus gadus veciem zēniem Atosam un Aminam šīs ir mājas. Šeit viņi klausās zirnekļus, atklāj melnos caurumus un strīdas par to, kurš pilotēs lidojošo paklāju, kas aizvedīs viņus uz senču zemēm. Viņi dzīvo vienā ēkā, taču nāk no dažādām pasaulēm. Viņi kopā meklē atbildes uz lielajiem jautājumiem. Atos vēlas savu dievu, jo Aminam jau ir Allāhs, bet šo jautājumu sarežģī viņa drauga Flo pārliecība, ka cilvēki, kuri tic Dievam, ir kļuvuši traki.

Baltijas Dokumentālo filmu forums 2019

Ikgadējais Baltijas jūras dokumentālo filmu forums – starptautisks projektu tirgus dokumentālo filmu veidotājiem – šogad notiks no 3. līdz 7. septembrim. 

Baltijas jūras dokumentālo filmu forums (BSD) ir nozīmīgākais dokumentālajām filmām veltītais projektu tirgus Baltijas valstīs, kas ik gadu Rīgā pulcē vairāk nekā 100 profesionāļus no aptuveni 20 valstīm. Savukārt ikvienam skatītājam Rīgā un lielākajās reģionu pilsētās BSD tradicionāli piedāvā noskatīties īpašu pēdējo gadu dokumentālo filmu programmu.

Skolēniem, studentiem, senioriem ieeja bez maksas - ielūgumus var izņemt Latgales vēstniecības GORS Informācijas centrā no 1. septembra.

Informējam, ka pasākuma laikā ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem un nolūkā informēt sabiedrību par notikušo pasākumu var tikt veikta fotografēšana, video un/vai audio ieraksta veikšana. Minētās darbības tiek veiktas atbilstoši datu apstrādes prasībām, neidentificējot konkrētas personas. Iegūtie materiāli var tikt publicēti un/vai translēti plašsaziņas līdzekļos, kā arī sociālajos tīklos internetā u.tml.

Ja Jūs nevēlaties tikt fotografēts vai filmēts, Jums ir tiesības pieprasīt, lai šādas darbības attiecībā uz Jums netiek veiktas. Jums ir tiesības lūgt neizmantot vai dzēst Jūsu personas datus – fotoattēlu, video vai audio ierakstu, kurā jūs esat fiksēts, sazinoties ar personas datu apstrādes pārzini – SIA “Austrumlatvijas koncertzāle” administrāciju klātienē, Rēzeknē, Pils ielā 4; zvanot 646 33303 vai rakstot koncertzale [at] rezekne [dot] lv

04. Sep 201918:00, trešdiena
Paradzamais garums1 h 15 min
Nūtikšonys vītaMazā zāle
Cena1.00 €
OrganizātuojsNacionālais Kino centrs
Dasaslēdz ci Pīsaregistrej, kab nūpierktu beletus GORS biļešu sistēmā!