220 VOLTI. Ainara Mielava jubilejas koncerts

Ainara Mielava koncerti “220 volti” tiek pārcelti uz 2022. gada aprīli.

 

“Šis paziņojums, saprotamu iemeslu dēļ, jau izklausās visai traģikomisks. Tomēr mana iedzimtā spītība spiež neatkāpties no cerībām beidzot iepazīstināt klausītājus ar savu jauno, lielisko kombo – Rūdolfu Macatu, Kasparu Vizuli, Reini Ozoliņu un Rinaldu Maksimovu, kā arī jaunām, pusmūža un vecām dziesmām!” skaidro Ainars Mielavs.

 

Koncertu norises laiki un vietas 2022. gadā:

 

2. aprīlis, sestdiena, 19:00 – Rēzekne, GORS.

8. aprīlis, piektdiena, 19:00 – Cēsis, “Vidzemes koncertzāle”.

9. aprīlis, sestdiena, 19:00 – Rīga, VEF kultūras pils.

23. aprīlis, sestdiena, 19:00 – Liepāja, “Lielais dzintars”.

29. aprīlis, piektdiena, 19:00 – Ventspils, k/z “Latvija”.

 

Visas līdz šim iegādātās biļetes būs derīgas. Cilvēkiem, kuru pacietības mērs būs izsmelts, ir iespējams atgūt ieguldītos līdzekļus – info [at] bilesuparadize.lv

Bērnistaba, kamēr spēkā pulcēšanās ierobežojumi ar distancēšanos, diemžēl nebūs pieejama.
 
Vēršam apmeklētāju uzmanību tam, ka tiks ievēroti visi valsts noteiktie drošības pasākumi. Aicinām izvērtēt savu veselības stāvokli un neapmeklēt pasākumu, ja Jums ir elpceļu infekcijas slimības simptomi (drudzis, klepus, elpas trūkums), kā arī ja Jums ir noteikts pienākums ievērot pašizolāciju, mājas karantīnu vai stingras izolācijas nosacījumus.

Šajā koncertā tiekamies ar apmeklētājiem, kuri ir izslimojuši vai vakcinējušies!
 

Ienākšana koncertā ar derīgu digitālo Covid-19 sertifikātu un personu apliecinošu dokumentu, kas parāda, ka persona ir:

  • Vakcinējusies pret Covid-19 (apliecina, ka ir pagājušas četrpadsmit dienas pēc pilna vakcinācijas kursa (“Pfizer- BioNTech”, “Moderna” un “Janssen” vakcīna) vai ir pagājušas no divdesmit divām līdz deviņdesmit dienām pēc vakcīnas "Vaxzevria" (AstraZeneca) pirmās devas saņemšanas un uzreiz pēc "Vaxzevria" otrās devas saņemšanas);
  • Pēdējā pusgada laikā ir pārslimojusi Covid-19.

Lūgums pirms pasākuma apmeklējuma pārliecināties, ka Jūsu Covid-19 sertifikāts ir derīgs, jo pretējā gadījumā pasākuma apmeklēšana būs liegta. Digitālo Covid-19 sertifikātu var iegūt https://covid19sertifikats.lv/. QR kodam ir jābūt digitālam vai papīra formātā. 

 Iegādājoties biļeti uz šo pasākumu, Jūs apliecināt, ka:

- ievērosiet visus 'Covid-19' izplatības ierobežošanai ieviestos drošības pasākumus, informācija par kuriem būs pieejama arī koncerta norises vietā;
- respektēsiet koncerta organizatoru norādījumus norises vietā - par apmeklētāju plūsmas organizāciju, par higiēnas prasību ievērošanu, dezinfekcijas līdzekļu pieejamību u. c.
 
Informējam, ka pasākuma laikā ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem un nolūkā informēt sabiedrību par notikušo pasākumu var tikt veikta fotografēšana, video un/vai audio ieraksta veikšana. Minētās darbības tiek veiktas atbilstoši datu apstrādes prasībām, neidentificējot konkrētas personas. Iegūtie materiāli var tikt publicēti un/vai translēti plašsaziņas līdzekļos, kā arī sociālajos tīklos internetā u.tml. 
 
Ja Jūs nevēlaties tikt fotografēts vai filmēts, Jums ir tiesības pieprasīt, lai šādas darbības attiecībā uz Jums netiek veiktas. Jums ir tiesības lūgt neizmantot vai dzēst Jūsu personas datus – fotoattēlu, video vai audio ierakstu, kurā jūs esat fiksēts, sazinoties ar personas datu apstrādes pārzini – SIA “Austrumlatvijas koncertzāle” administrāciju klātienē, Rēzeknē, Pils ielā 4; zvanot 646 33303 vai rakstot koncertzale [at] rezekne.lv.
 

02. Apr 2022 19:00, Saturday

Ticket price
12,00 €15,00 €20,00 €25,00 €30,00 €

Event date and time

Duration1 h 30 min
LocationLielā zāle
Event organizerMūzikas prāmis, SIA

Pasākuma veids: pārslimojušajiem vakcinētajiem, ar maskām.