Atcelts! VIENREIZ JAU VAR. BAIBA SIPENIECE. Papildizrāde

Informējam, ka Baibas Sipenieces-Gavares stāvizrādes “Vienreiz jau var”, kas bija paredzētas 2020. gada 15. novembrī plkst. 15.00 un 15. novembrī plkst. 18.00 Latgales Vēstniecībā GORS organizatori ir nolēmuši vēlreiz nepārcelt. Šīs izrādes ir atceltas! (sākotnējie izrāžu datumi 5.04.2020 plkst. 15.00 un 18.00, iepriekš 2.08.2020 plkst. 15.00 un 18.00).

Nauda par iegādātajām biļetēm internetā pircējiem tiks atgriezta uz kontu, no kura iegādātas biļetes. “Biļešu Paradīze” tirdzniecības vietās iegādāto biļešu naudu atpakaļ varēs saņemt “Biļešu Paradīze” kasēs.  Lūdzu ņemt vērā, ka sakarā ar ārkārtas stāvokļa ierobežojumiem kases var būt slēgtas. Lūdzam sekot informācijai par darba laikiem: https://www.bilesuparadize.lv/lv/shops

Lai biļetes atdotu “Biļešu Paradīze” kasē, kas atrodas Latgales vēstniecībā GORS, lūgums pieteikt vēlamo apmeklējuma laiku, zvanot 64633303. Apmeklētājus pieņemsim tikai ar iepriekšēju pieteikšanos un individuāli (ieeja caur Mazās zāles ieejas durvīm).

Pēc ārkārtējās situācijas beigām, kad būs atļauti klātienes pasākumi, tiks izsludināti jaunie datumi.
Aicinām sekot līdzi informācijai biļešu paradīzes mājaslapā: www.bilesuparadize.lv un Baibas Sipenieces-Gavares sociālajos tīklos “Facebook”, “Instagram”.
 

VIENREIZ JAU VAR. BAIBAS SIPENIECES STĀVIZRĀDE

Vienreizējs BSG (Baibas Sipenieces-Gavares) iznāciens stāvizrādes formā ar bufetes elementiem "Vienreiz jau var".

“2020. gada 21. februārī svinēšu savus 50. Šis cipars man šausmīgs likās līdz tam brīdim, kamēr nesāku apmeklēt jubilejas ballītes nu gluži normāliem cilvēkiem, proti, brālim, māsai, vīram, draugiem. Tomēr tādas tremolo bungas iekšā jūtu gan! Tie ir tie mani gadi, kuri “tiem trakajiem zirgiem skrien līdz un aizmirst, vai vakars vai rīts”. Lai novadētos, citu mudināta, pašas intuīcijas vadīta, nolēmu nostāstīt tos stāstus nost, jo liktenis man bijis ļoti vēlīgs, ļaudams satikt tik daudzus trakoti interesantus cilvēkus", saka Baiba.

“Šajā savā pirmajā stāvizrādē es gribu dalīties ar saviem notikumiem, kuri, pateicoties ārkārtīgi vēlīgam liktenim, ar mani ir notikuši - kāzas, bēres, apkūlības, - ar visu, kas sakrājies. Turklāt tie no manis nekur neiet prom, tāpēc nu šī būs tā reize, kad tas viss “nāks ārā", saka Baiba.

"Gaidu un ceru, ka pavadītais laiks manā sabiedrībā nebūs sabeigts; tas būs tāds sākums foršam vakaram, jo kad tas beigsies, nakts būs vēl jauna! Uz drīzu tikšanos!”

Darbosies bufete. Vietu skaits ierobežots. Vairāk informācijas: 29131458

Informējam, ka pasākuma laikā ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem un nolūkā informēt sabiedrību par notikušo pasākumu var tikt veikta fotografēšana, video un/vai audio ieraksta veikšana. Minētās darbības tiek veiktas atbilstoši datu apstrādes prasībām, neidentificējot konkrētas personas. Iegūtie materiāli var tikt publicēti un/vai translēti plašsaziņas līdzekļos, kā arī sociālajos tīklos internetā u.tml.
 
Ja Jūs nevēlaties tikt fotografēts vai filmēts, Jums ir tiesības pieprasīt, lai šādas darbības attiecībā uz Jums netiek veiktas. Jums ir tiesības lūgt neizmantot vai dzēst Jūsu personas datus – fotoattēlu, video vai audio ierakstu, kurā jūs esat fiksēts, sazinoties ar personas datu apstrādes pārzini – SIA “Austrumlatvijas koncertzāle” administrāciju klātienē, Rēzeknē, Pils ielā 4; zvanot 646 33303 vai rakstot koncertzale [at] rezekne [dot] lv.

05. Jun 2021 15:00, Saturday

Ticket price
12,00 €15,00 €18,00 €20,00 €25,00 €

Event date and time

Duration1 h 30 min
LocationLielā zāle
Event organizerArt Management Group, SIA

Kamēr pastāv distancēšanās un pasākumu apmeklēšanas ierobežojumi, bērnistaba slēgta, kā arī biļete jāiegādājas katram neatkarīgi no vecuma.