Mis un Misters Rēzekne 2014

10. augustā Latgales vēstniecības GORS Lielajā zālē norisinājās skaistumkonkursa „Mis un Misters Rēzekne 2014” fināls, kurā par skaistāko jauniešu tituliem cīnījās 10 dalībnieki.

Pēc vairāku gadu pārtraukuma konkurss „Mis un Misters Rēzekne” ir veiksmīgi atgriezies, un jau trešo gadu tiek nominēts skaistākais un elegantākais pāris. Šogad finālistu sastāvā bija Alīna Matvejeva, Elīna Fjodorova, Zane Katkovska, Rita Kuzmina, Viktorija Jegorova, Ernests Višķers, Rolands Rumaks, Iļja Baranovskis, Toms Sandors un Raitis Lācis.

Pasākuma vadīšana bija uzticēta Mārim Grigalim. Konkursa laikā kā viesmākslinieki uzstājās „Eirovīzijas” superfinālists Ivo Grīsniņš-Grīslis, grupas „Prāta Vētra” koncerttūres dalībniece Evija Smagare, ielu vingrotāji Gustavs Gedrovics un Dāvids Lazarevs, futbola freestyle – Romāns Brezovskis, titula „Miss Top of the World Latvia 2013” ieguvēja Lingita Lina Bopulu, kā arī savus priekšnesumus rādīja konkursa „Rēzeknes Princese un Princis 2014” uzvarētāji – Anastasija Šerkina un Matvejs Zimovs.

Konkursa šova laikā finālisti priecēja skatītājus ar pieciem izgājieniem – iepazīstināšana ar sevi; iestudēta deja; talanti; sieviešu defilē, kura laikā tika demonstrēti apģērbu dizaineres Jūlijas Fedorenkovas tērpi; avangarda izgājiens, kurā pie tērpu un tēlu idejas strādāja „Rēzeknes dizainers 2013” – Aleksandrs Rezvovs; kā arī skaistais fināla izgājiens.

Pēc konkursantu priekšnesumiem un gana ilgas apspriešanās žūrijas priekšsēdētājs – Rēzeknes pilsētas domes priekšsēdētājs Aleksandrs Bartaševičs – kopā ar pasaules skaistuma konkursu organizatori Lieni Skulmi paziņoja uzvarētājus. Par „Mis Rēzekne 2014” tika kronēta Alīna Matvejeva, bet izskatīgākā puiša titulu, kļūstot par „Misters Rēzekne 2014”, saņēma Raitis Lācis, titulu „Vice Misters Rēzekne 2014” ieguva Rolands Rumaks, savukārt par „Vice Mis Rēzekne 2014” kļuva Elīna Fjodorova.

Tika noteikti arī citu titulu ieguvēji – „Mis un Misters Skatītāju simpātija 2014” – Alīna Matvejeva un Rolands Rumaks ; „Interneta Simpātija 2014” – Rolands Rumaks; „Mis un Misters Talants 2014” – Viktorija Jegorova un Toms Sandors; „Mis un Misters Fitness 2014” – Alīna Matvejeva un Ernests Višķers; „Mis un Misters Photogenic 2014” – Viktorija Jegorova un Rolands Rumaks.

Foto: Biedrības "Mis un Misters Rēzekne" arhīvs