КОТ В САПОГАХ. Музыкальная постановка

2017. gada 30. novembrī Latgales vēstniecībā GORS viesojās Maskavas Valsts muzikālais teātris “Na Basmannoj” ar muzikālu, humora pilnu un krāsainu, visu paaudžu mīlētu pasaku “Runcis zābakos”.

Izrādes veidotāji saka: “Tiem, kuri nemīl kaķus, apmeklēt šo izrādi nav ieteicams, jo visiem zināmo Runci zābakos, kurš ir radīts Maskavas valsts muzikālā teātra “Na Basmannoj” nopelniem bagātās mākslinieces Žannas Terterjanas vadībā, ir ĻOTI foršs! Viņš gan dzied, gan dejo, gan veic mīļas viltības lai tiktu galā ar Cilvēkēdāju un palīdzētu savam saimniekam kļūt bagātam un aprecēt Princesi.”

Stāstu pēc Šarla Perro pasakas motīviem radījuši Krievijas literāti Sofja Prokofjeva un Henrihs Sapgirs. Izrāde pēc viņu grāmatas “Runcis zābakos un Cilvēkēdājs” ar panākumiem tika izrādīta vairākos valsts teātros. Teātra “Na Basmannoj” versijā pasaka pārtapusi muzikālā iestudējumā ar komponista Jurija Aļabova mūziku. Muzikāla teātra “Na Basmannoj” aktieri lieliski tikuši galā ar saviem uzdevumiem – perfektās balsis un plastika padara viņu varoņus par spilgtiem un izteiksmīgiem personāžiem.

Lomās:

Floretta – Darja Kadenskaja
Kaķis – Aleksandrs Koļcovs
Kaķene – Irina Jeļisejeva
Žaks – Jevgenijs Petišs
Cilvēkēdājs – Pāvels Badrahs
Karalis – Aleksandrs Judins
Karaļa padomnieks – Arsenijs Čerepanovs

Фото: Андрей Васюкевич / Посольство Латгалии ГОРС