Wild East. Kur vedīs ceļš.Komēdija, Piedzīvojumu filma, Romantika, Vesterns

Eva ir aristokrāte, jauniete, kura uzaugusi baltvācu barona aizbildniecībā. Īsi pirms barona ieplānotajām Evas laulībām ar kādu savdabīgu Vīnes grāfu, Eva un viņas guvernante Magda nolemj pretoties barona iecerēm un īsteno bēgšanas plānu. Taču notiekošajā negaidīti iesaistās latviešu zemnieks Mikus, kuru nu tur aizdomās par jaunās dāmas nolaupīšanu. Barona rokaspuiši, valsts kriminālizmeklētājs, ungāru kovbojs un citi varoņi dodas ceļā, lai pazudušos jauniešus atrastu.

Filma latviešu, krievu un vācu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.

Ieeja kino tiek nodrošināta tikai pa galveno ieeju, apmeklētāju plūsmu uzraugošajai personai uzrādot personu apliecinošu dokumentu (pase vai ID):

  • Personām sākot no 18 gadiem – sadarbspējīgu vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu;
  • Personām no 12 līdz 17 gadiem – derīgu testēšanas sertifikātu vai laboratorijas izziņu par pēdējo 72 stundu laikā veiktu negatīvu skrīninga testu;
  • Personām līdz 12 gadiem – vakcinētu vai pārslimojušu vecāku pavadībā, sertifikāts nav nepieciešams.

Lūgums pirms pasākuma apmeklējuma pārliecināties, ka Jūsu Covid-19 sertifikāts ir derīgs, jo pretējā gadījumā pasākuma apmeklēšana būs liegta. Digitālo Covid-19 sertifikātu var iegūt https://covid19sertifikats.lv/. QR kodam ir jābūt digitālam vai papīra formātā. 

 

 

19. Okt 202118:00, otrdiena
Biļetes cena
2.45 € -  4.75 €
Paredzamais ilgums1 h 40 min
Norises vietaMazā zāle
OrganizētājsAustrumlatvijas koncertzāle, SIA

LV,RUS,DE (subt.LV un RUS) 12+