OTRA PUSE. Koncertprogramma MANA PILSĒTA

Grupa „Otra puse”, kura pirms gada saņēma Mūzikas ierakstu gada balvu par labāko popmūzikas albumu „Uzzīmē mani”, 2015. gadā nolēmusi iepriecināt klausītājus ar diviem nozīmīgiem notikumiem – mīlestībai veltītu koncertprogrammu un koncertiem vēl 8 Latvijas pilsētās.

„Otras puses” līderis Normunds Pauniņš stāsta, ka grupa jau labu laiku vēlējusies nodziedāt savas skaistākās dziesmas plašākai publikai. „Tas beidzot notiks – ieskandināsim pavasari ar īpaši mīlētājiem un romantiķiem domātu programmu, jo kas gan mēs šajā dzīvē būtu bez mīlestības. Gatavojamies ar lielu atbildību, jo vēlamies sniegt klausītājiem kvalitatīvu mūzikas baudījumu,” uzsver Pauniņš.

Grupas muzikālo skanējumu un Normunda Pauniņa samtaino balss tembru papildinās īpašā viesmāksliniece – Antra Stafecka, kuras muzikālajā biogrāfijā ir gan dalība LNT šovā „Okartes skatuve”, gan sadarbība ar tādiem māksliniekiem kā Raimonds Pauls, Guntars Račs, Igo, Uldis Marhilēvčs u.c.. „Otras puses” hits „Uzzīmē mani”, kas tika ierakstīts duetā ar Antru Stafecku, kļuvis par vienu no iemīļotākajām un visvairāk atskaņotākajām dziesmām visās radiostacijās. “Man ir liels prieks, ka varu sadarboties ar tik foršiem un talantīgiem cilvēkiem! Tādejādi varu daudz mācīties no viņiem un tai skaitā baudīt procesu! Mūzika ir mana dzīve, un Otra Puse ir vistiešākā dvēseles mūzika!” tā Antra par savu līdzdalību Otras Puses koncertturnejā.

Intīmu noti dziesmām piešķira klavieru, perkusiju un akustiskās ģitāras pavadījums, kur Normunda Pauniņa vokālu papildināja Ivara Makstnieka klaviermeistarība, Jāņa Čubara akustiskās ģitāras spēle, Mārtiņa Lindes perkusijas. Savukārt daudzām grupas populārākajām dziesmām tika veidots elektroniskāks un mūsdienīgāks skanējums.

Koncertos skanēja gan „Otras puses” populārākie hiti „Vēstules”, „Ieskaties”, „Nakts vai Rīts”, „Dievs dod”, “Ave Pali”, „Pēc lietus”, gan dziesmas no albuma „Uzzīmē mani”, kā arī vairāki plašai publikai mazāk pazīstami skaņdarbi.

Grupu „Otra Puse” 1992. gadā dibinājuši Aigars Grāvers un Aigars Krēsla. Šobrīd grupas sastāvā spēlē Normunds Pauniņš (vokāls, akustiskā ģitāra), Ivars Makstnieks (sintezators, klavieres), Jānis Čubars (ģitāras) un Mārtiņš Linde (bungas, perkusijas).