NU, POGODI! Bērnu izrāde

Daudzu paaudžu mīlētie Zaķis un Vilks no multfilmas "Nu, pogodi" atdzims uz skatuves. 3. martā Latgales vēstniecībā GORS būs skatāma, pēc leģendārās multfilmas motīviem veidota, šova pirmizrāde! "Nu, pogodi" ir spilgta, interaktīva, licencēta izrāde ar krāsainām dekorācijām, dejām un, protams, ikviena skatītāja iemīļotu mūziku!

2019. gadā kulta multfilma "Nu, pogodi!" atzīmēs savu 50. gadadienu. Tomēr, saskaņā ar statistiku, šis animācijas šedevrs joprojām ir viens no skatītāju mīlētākajiem animācijas seriāliem, un pārliecinoši apsteidz šī brīža modernās multfilmas. Vai iepriekš Zaķi un Vilku esat redzējuši tikai televizora ekrānā? Tagad leģendārie multfilmas varoņi burtiski dzīvo uz skatuves! Izrādē pirmo reizi tiks demonstrēts unikāls izstrādājums - "dzīvas" lielizmēra animācijas lelles. Varoņi izrāda emocijas, miršķina acis un dzied visu iemīļotās dziesmas.

Saskaņā ar izrādes sižetu, Vilks ar skaudību vēro Zaķa laimīgo dzīvi un izdomā kārtējo nelietību. Tā kā tikt galā vienatnē viņš nevar, viņš ir gatavs apvienoties ar ļaunajiem spēkiem. Spēlei pieslēdzās Baba Jaga, kura ir gatava palīdzēt Vilkam. Viņa piedāvā viņam abpusēji izdevīgu, viltīgu vienošanos, kurā katrs saņems savu - Baba Jaga tiks pie ilgi gaidīta dārguma, bet Vilks varēs iznīcināt Zaķi un viņa apdāvinātos un talantīgos draugus – divas operas Cūciņas, burvju Kaķi, karstasinīgo kalnu dejotāju Aunu, stipro Hipopotamu, kā arī dziedošo suņu ansambli un trīs vistiņas, kuras cenšas dejot dīķa baletu.

Vai ļaunie spēki īstenos savus nodomus? Vai Vilks atnesīs Babai Jagai viņas ilgi gaidīto bagātību? To visu jūs uzzināsiet, tikai piedaloties mūsu interaktīvajā izrādē. Jūs gaidā aizraujošs komēdijas stāsts, satriecošas dekorācijas, daudz deju un visu iecienīta mūzika, leģendārie priekšnesumi mūsdienu interpretācijā, kā arī interaktīvas spēles ar varoņiem zālē, aizraujošs kvests, kas iekļauts izrādes sižetā.

Pasākums ieteicams bērniem no 2 gadu vecuma.
Pasākuma valoda - krievu.
 
Informējam, ka pasākuma laikā ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem un nolūkā informēt sabiedrību par notikušo pasākumu var tikt veikta fotografēšana, video un/vai audio ieraksta veikšana. Minētās darbības tiek veiktas atbilstoši datu apstrādes prasībām, neidentificējot konkrētas personas. Iegūtie materiāli var tikt publicēti un/vai translēti plašsaziņas līdzekļos, kā arī sociālajos tīklos internetā u.tml.
 
Ja Jūs nevēlaties tikt fotografēts vai filmēts, Jums ir tiesības pieprasīt, lai šādas darbības attiecībā uz Jums netiek veiktas. Jums ir tiesības lūgt neizmantot vai dzēst Jūsu personas datus – fotoattēlu, video vai audio ierakstu, kurā jūs esat fiksēts, sazinoties ar personas datu apstrādes pārzini – SIA “Austrumlatvijas koncertzāle” administrāciju klātienē, Rēzeknē, Pils ielā 4; zvanot 646 33303 vai rakstot koncertzale [at] rezekne [dot] lv
03. Mar 201917:30, svētdiena
Biļetes cena
11.00 €
13.00 €
Paredzamais ilgums1 h
Norises vietaLielā zāle
OrganizētājsVK events agency, SIA
Pieslēdzies vai Reģistrējies, lai nopirktu biļetes GORS biļešu sistēmā!
Bērniem līdz 5 gadu vecumam, kas neaizņem atsevišķu sēdvietu, biļete nav jāiegādājas. Izrāde ieteicama no 2 gadu vecuma.