MELO-M. No meža mēs nākam

Jaunās koncertprogrammas „No meža mēs nākam” Latvijas turnejas ietvaros 21. martā čellu trio „Melo-M” ar koncertu viesojās Latgales vēstniecībā GORS, klausītājiem piedāvājot gan jaundarbus, gan pašas populārākās melodijas no grupas repertuāra.

Jauno koncertprogrammu „No meža mēs nākam” čellu trio „Melo-M” pirmatskaņoja lielkoncertos Rīgas Kongresu namā pagājušā gada nogalē, gūstot lieliskas publikas atsauksmes. Tieši tāpēc 2015. gada pirmajā pusē „,Melo-M” ar jauno veikumu nolēmuši iepriecināt klausītājus Latvijas pilsētās.

Koncertprogrammas "No meža mēs nākam" pamatā ir "Melo-M" dalībnieka Kārļa Auzāna oriģinālkompozīcijas, kas radītas tieši šim izpildītāju sastāvam.

Lai gan "Melo-M" repertuārā līdz šim dominējušas īpašas versijas par populārām mūzikas tēmām, Kārlim Auzānam ir liela komponista pieredze, gan rakstot mūziku teātra izrādēm "Piafa", "M Butterfly", "Pīters Pens" un "1984", gan komponējot tēmas kinofilmām. Līdz ar to jaunajā programmā ieskanēsies arī daži pazīstami motīvi. 

Līdztekus jaundarbam Latvijas turnejas koncertos skanēs arī populārākie skaņdarbi no iepriekšējo gadu koncertprogrammām, kuri „Melo-M” oriģinālajā un atraktīvajā izpildījumā valdzinājuši klausītājus ne vien pašu mājās, bet arī koncertturnejās tālu aiz Latvijas robežām.

Latvijas turnejas koncertos kopā ar „Melo-M” čellistiem Kārli Auzānu, Miķeli Dobičinu un Jāni Paulu muzicēs arī pieredzes bagātais situminstrumentālists Miķelis Vīte.