LATVIJAS PRINCESE UN PRINCIS 2019. Projekta fināla šovs

Nacionāla līmeņa kultūras projekts “Latvijas Princese un Princis”, kas paredzēts 20 bērniem vecumā no 5 līdz 10 gadi. Piedalās bērni no Rēzeknes, Rīgas, Ludzas, Saldus, Ķekavas, Krāslava un Jēkabpils.

Projekts ir sava veida nometne bērniem, kas ir vērsta uz dalībnieku vispārēju izglītošanu, talantu izkopšanu, Latgales kultūras vērtību apzināšanos un saglabāšanu, Latvijas pārstāvēšanu pasaules līmeņa konkursos. Par galvenajiem vērtēšanas kritērijiem tiek uzskatīti: talants, artistiskums, iznesība un centība.

Fināla šova laikā viens vecāku pāris tiks nominēts titulam ''Latvijas Karaliene un Karalis 2019''.

Pasākums vienā daļā.

Informējam, ka pasākuma laikā ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem un nolūkā informēt sabiedrību par notikušo pasākumu var tikt veikta fotografēšana, video un/vai audio ieraksta veikšana. Minētās darbības tiek veiktas atbilstoši datu apstrādes prasībām, neidentificējot konkrētas personas. Iegūtie materiāli var tikt publicēti un/vai translēti plašsaziņas līdzekļos, kā arī sociālajos tīklos internetā u.tml.
 
Ja Jūs nevēlaties tikt fotografēts vai filmēts, Jums ir tiesības pieprasīt, lai šādas darbības attiecībā uz Jums netiek veiktas. Jums ir tiesības lūgt neizmantot vai dzēst Jūsu personas datus – fotoattēlu, video vai audio ierakstu, kurā jūs esat fiksēts, sazinoties ar personas datu apstrādes pārzini – SIA “Austrumlatvijas koncertzāle” administrāciju klātienē, Rēzeknē, Pils ielā 4; zvanot 646 33303 vai rakstot koncertzale [at] rezekne [dot] lv.

20. Jūn 2019 18:00, ceturtdiena

Biļetes cena
5,00 €7,00 €9,00 €

Pasākuma datums un laiks

Paredzamais ilgums2 h 30 min
Norises vietaLielā zāle
OrganizētājsKultūras pasākumu attīstības aģentūra

Bērniem līdz 7 gadu vecumam, kas neaizņem atsevišķu sēdvietu, biļete nav jāiegādājas.