LATVIETIS SAVĀ ZEMĒ. NBS Jūras spēku orķestra grupas VAIROGS koncerts

Latgales vēstniecībā GORS koncertēs NBS Jūras spēku orķestra grupa “Vairogs”.

Par godu Rēzeknes atbrīvošanas no lieliniekiem simtajai gadadienai 21.janvārī Latgales vēstniecības GORS Lielajā zālē būs iespēja noklausīties Nacionālo bruņoto spēku Jūras spēku orķestra grupas “Vairogs” koncertprogrammu “Latvietis savā zemē”.

Katras valsts atpazīstamību pasaulē veido ne tikai teritorija, ar kuru tā ir iezīmēta kartē, bet to veido arī tās iedzīvotāji. Pilsoņi, kas gatavi ziedot pašu dārgāko – savu dzīvību, lai arī nākamās paaudzes spētu baudīt neatkarību un brīvību, ko izcīnījuši un noturējuši viņu senči.

NBS Jūras spēku orķestra grupa “Vairogs” koncertprogrammā “Latvietis savā zemē”, caur latviešu un citu tautu komponistu dziesmu atskaņojumiem, rādīs drosmīga, bezbailīga un savu zemi mīloša latviešu karavīra tēlu. Tas viss ar neiztrūkstošā Liepājas roka tradīcijās koptajām vērtībām un krāšņumu.

Ieeja koncertā – bez maksas. Bezmaksas ieejas kartes uz pasākumu ir iespējams izņemt Latgales vēstniecības GORS Informācijas centrā-kasē.

Bērni līdz 7 gadu vecumam pasākumā var netikt ielaisti. Pusstundu pirms pasākuma sākuma sāk darboties bērnu istaba, kas pieejama bērniem vecumā no trīs līdz septiņiem gadiem. Bērnu istabas apmeklējums ir bez maksas. Pirms tam lūgums pieteikties, zvanot +371 64633303.

Informējam, ka pasākuma laikā ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem un nolūkā informēt sabiedrību par notikušo pasākumu var tikt veikta fotografēšana, video un/vai audio ieraksta veikšana. Minētās darbības tiek veiktas atbilstoši datu apstrādes prasībām, neidentificējot konkrētas personas. Iegūtie materiāli var tikt publicēti un/vai translēti plašsaziņas līdzekļos, kā arī sociālajos tīklos internetā u.tml.

Ja Jūs nevēlaties tikt fotografēts vai filmēts, Jums ir tiesības pieprasīt, lai šādas darbības attiecībā uz Jums netiek veiktas. Jums ir tiesības lūgt neizmantot vai dzēst Jūsu personas datus – fotoattēlu, video vai audio ierakstu, kurā jūs esat fiksēts, sazinoties ar personas datu apstrādes pārzini – SIA “Austrumlatvijas koncertzāle” administrāciju klātienē, Rēzeknē, Pils ielā 4; zvanot 646 33303 vai rakstot koncertzale [at] rezekne [dot] lv.

21. Jan 202019:00, otrdiena
Biļetes cena
Ieeja par brīvu
Paredzamais ilgums1 h
Norises vietaLielā zāle
OrganizētājsAizsardzības ministrija | SIA "Austrumlatvijas koncertzāle"
Biļetes var nopirkt Latgales vēstniecības GORS kasē
Bērni līdz 7 gadu vecumam pasākumā var netikt ielaisti. Pusstundu pirms pasākuma sākuma sāk darboties bērnu istaba, kas pieejama bērniem vecumā no trīs līdz septiņiem gadiem. Bērnu istabas apmeklējums ir bez maksas. Pirms tam lūgums pieteikties, zvanot +371 64633303.