LATGALES KAUSS 2020. Sporta deju sacensības

Jau tradicionāli sporta deju klubs “VIVA” aicina uz sporta deju sacensībām, kas šoreiz notiks divu dienu garumā - Latvijas valsts čempionāts 10 dejās 18. janvārī un Latgales kauss 2020 19. janvārī.

Sporta deju sacensības jaunākajās vecuma grupās sāksies jau 9.15, vakara daļas sākums 19.00.

Ieejas biļetes cena visai diena ir 8,00 eiro. Ieejas kartes derīgas atkārtotai ieiešanai un iziešanai visas dienas garumā, vienā un tajā pašā datumā.

Vakara daļas pie galdiņiem ieejas biļete – 20,00 eiro (vietu pie galdiņiem var rezervēt un plašāk uzzināt, zvanot 29161019 (Ilona)).

Informējam, ka pasākuma laikā ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem un nolūkā informēt sabiedrību par notikušo pasākumu var tikt veikta fotografēšana, video un/vai audio ieraksta veikšana. Minētās darbības tiek veiktas atbilstoši datu apstrādes prasībām, neidentificējot konkrētas personas. Iegūtie materiāli var tikt publicēti un/vai translēti plašsaziņas līdzekļos, kā arī sociālajos tīklos internetā u.tml.
 
Ja Jūs nevēlaties tikt fotografēts vai filmēts, Jums ir tiesības pieprasīt, lai šādas darbības attiecībā uz Jums netiek veiktas. Jums ir tiesības lūgt neizmantot vai dzēst Jūsu personas datus – fotoattēlu, video vai audio ierakstu, kurā jūs esat fiksēts, sazinoties ar personas datu apstrādes pārzini – SIA “Austrumlatvijas koncertzāle” administrāciju klātienē, Rēzeknē, Pils ielā 4; zvanot 646 33303 vai rakstot koncertzale [at] rezekne [dot] lv.

19. Jan 202009:15, svētdiena
Paredzamais ilgums11 h 45 min
Norises vietaLielā zāle
Cena8.00 €
OrganizētājsSDK "Viva" Ilona Kalniņa
Pieslēdzies vai Reģistrējies, lai nopirktu biļetes GORS biļešu sistēmā!
Bērniem līdz 7 gadu vecumam (neieskaitot), kas neieņem atsevišķu sēdvietu, biļete nav jāiegādājas.