KOKTEIĻI UN SARUNAS

kokteili un sarunas

17. jūlijā (pārcelts no 3. jūlija) kafejnīca ZĪDS aicina uz pirmo kokteiļu un sarunu vakaru. Nesteidzīgas atmosfēras vakaru uzburs viens no Latvijas labākajiem bārmeņiem – Gvido Elksnis, sniedzot arī aizraujošus dzērienu pagatavošanas paraugdemonstrējumus.

Vakara pasākuma cenā iekļauti šajā vakarā īpaši pagatavoti “Hendrick's” džina kokteiļi un tiem pieskaņoti ēdieni/uzkodas.

Ieejas biļete 35,00 eiro personai (GORS Kultūras vēstnieku programmas dalībniekiem 10 % atlaide). Pasākuma biļetes var iegādāties arī kafejnīcā ZĪDS.

Vecuma ierobežojums: 18+.

Alkohola lietošanai ir negatīva ietekme!

Iegādājoties biļeti uz šo pasākumu, Jūs apliecināt, ka:
- ievērosiet visus 'Covid-19' izplatības ierobežošanai ieviestos drošības pasākumus, informācija par kuriem būs pieejama arī koncerta norises vietā;
- respektēsiet koncerta organizatoru norādījumus norises vietā - par apmeklētāju plūsmas organizāciju, par higiēnas prasību ievērošanu, dezinfekcijas līdzekļu pieejamību u. c.
 
Informējam, ka pasākuma laikā ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem un nolūkā informēt sabiedrību par notikušo pasākumu var tikt veikta fotografēšana, video un/vai audio ieraksta veikšana. Minētās darbības tiek veiktas atbilstoši datu apstrādes prasībām, neidentificējot konkrētas personas. Iegūtie materiāli var tikt publicēti un/vai translēti plašsaziņas līdzekļos, kā arī sociālajos tīklos internetā u.tml.
 
Ja Jūs nevēlaties tikt fotografēts vai filmēts, Jums ir tiesības pieprasīt, lai šādas darbības attiecībā uz Jums netiek veiktas. Jums ir tiesības lūgt neizmantot vai dzēst Jūsu personas datus – fotoattēlu, video vai audio ierakstu, kurā jūs esat fiksēts, sazinoties ar personas datu apstrādes pārzini – SIA “Austrumlatvijas koncertzāle” administrāciju klātienē, Rēzeknē, Pils ielā 4; zvanot 646 33303 vai rakstot koncertzale [at] rezekne [dot] lv.

17. Jūl 202019:00, piektdiena
Paredzamais ilgums4 h
Norises vietaKafejnīca ZĪDS
Cena35.00 €
OrganizētājsAustrumlatvijas koncertzāle, SIA
Pieslēdzies vai Reģistrējies, lai nopirktu biļetes GORS biļešu sistēmā!