GRIGORIJS ĻEPSS. 55 gadu jubilejas koncerts

2017. gada 21. martā Latgales vēstniecībā GORS savu 55 gadu jubileju ar lielu solo koncertu nosvinēja viens no populārākajiem Krievijas estrādes dziedātājiem Grigorijs Ļepss. Katru viņa uzstāšanos ar nepacietību gaida tūkstošiem pielūdzēju, taču jubilejas koncerts noteikti kļuva par īpaši spilgtu mūzikas notikumu! Grigorijs Ļepss prezentēja jaunu programmu “Ko tu tik nopietns?”

Grigorijs Ļepss ir dziedātājs ar apbrīnojamo harismu un enerģētiku. Unikāls balss tembrs, neatkārtojamā ekspresija un ar dziļo saturu piepildītās dziesmas – tas viss padara dziedātāja daiļradi patiesi unikālu. Viņš ir brutāls un romantisks, vīrišķīgs un sentimentāls. Jau sperot pirmo soli uz skatuves, Grigorijs Ļepss savaldzina zāli un meistarīgi pārvalda tās emocijas. 

Grigorijs Ļepss ir viens no tiem izpildītājiem, kas var atļauties radošos eksperimentus, tādēļ viņa dziesmas ir grūti ierobežot ar konkrētā žanra vai tematikas rāmjiem. Jubilejas koncertā bija gaidāmas pirmizrādes – Grigorijs Ļepss izpildīja pavisam jaunas kompozīcijas, taču izskanēja arī dziedātāja populārākie hīti, bez kuriem mākslinieku vienkārši nelaida prom no skatuves!

Foto: Andrejs Vasjukevičs/ Latgales vēstniecība GORS