DAKOTA. Jubilejas koncerts MANA SPĒLE

Svinot grupas „DAKOTA” pilngadību un grupas solista Edvīna Zariņa 60. jubileju, grupa „DAKOTA” devās pie saviem klausītājiem ar vērienīgu vislatvijas koncerttūri! 

Dziedātājs, ģitārists un dziesmu autors, kas slavens kļuva ar Bauskas grupu „Dālderi”, nu jau 18 gadu ir grupas „DAKOTA” līderis, bet uz skatuves ir vairak kā četrdesmit gadu. Grupa izdevusi trīs leģendārus albumus, bet par godu dzimšanas dienai, līdz ar pirmo tūres koncertu, pie klausītājiem nonāks arī jaunais grupas jubilejas albums.

Grupas „DAKOTA” un Edvīna Zariņa jubilejas koncertam dots simbolisks nosaukums „MANA SPĒLE”.

„Spēlē var laimēt un var pazaudēt. Man šai spēlē ir laimējies! Laimējies ieraudzīt gan „Bagātību salu”, gan „Manu mīļo”, staigāt pa „Muzikantu ielu” un „Piena Ceļu”, kā arī aizkurt „Kurtizāņu ugunskuru”, jo dziesmu teksti un mūzika ir manas dzīves lielākais laimests” - tā saka pats jubilārs Edvīns Zariņš, kam jubilejas koncerts bija spēle arī vārda tiešajā nozīmē, jo  60 gadu jubilejā viņu ieradās sveikt daudzi muzikālie viesi.

Jubilejas koncerta pirmajā daļā skanēja dziesmas no grupas „DAKOTA” jaunā svētku albuma, kā arī kopā ar klausītajiem uzgavilēja leģendārās grupas „Dālderi” skaņdarbiem: „Dzeltenie aizkari”, „Džokonda”, „Neskaties mēnesī” un dziesmām no mūzikla „Nāc pie puikām”, taču otrajā daļā dzirdēsim grupas „DAKOTA” zelta repertuāru: „Kurtizāņu ugunskurs”, „Vakariņas5-atā”, „Aizej tad, kad snigs”, „Muzikants”, „Naktstauriņu karnevāls”, „Viss vēl būs”, „Padsmitnieku laiks”, un citus grupas populārākos hitus.