AĻBERTS BRAUC GOSTŪS PI BOŅUKA. PRUOTA SPIELIS

Ar mērķi attīstīt loģikas, atmiņas, radošās domāšanas un prāta spējas Kārsavā notiek prāta spēles “Aļberts”, kura nosaukums dots par godu visiem zināmajam zinātniekam Albertam Einšteinam. 24. februārī par prieku Latgaliešu kultūras gada balvai “Aļberts” brauks ciemos pie “Boņuka”, piedāvājot īpašo prāta spēļu notikumu, kas veltīts Latgalei.

Spēlēs nosacījumi arī šoreiz ir nemainīgi – komandu veido trīs cilvēki. Organizatori katram posmam sagatavo 13 dažādas tēmas, katrā 5 jautājumi + 1 papildjautājums. Šoreiz tiks izspēlētas 9 tēmas, kuras secīgi izvēlēsies paši dalībnieki. Spēles laikā tiek izmantoti gan audio, gan video faili. Trīs stundu garumā komandas savstarpēji sacenšas, rādot savu zināšanu un veiksmes līmeni. Pasākums notiek brīvā gaisotnē, latgaliešu valodā, tādējādi izceļot latgaliešu valodas, kultūras nozīmīgumu erudīcijas spēles norisē.

Īpašo “Aļberts” notikumu “Boņukā” organizē Sporta klubs “Kuorsova” sadarbībā ar latgaliešu kultūras ziņu portālu lakuga.lv un Latgales vēstniecību GORS.

Komandu skaits, kas var piedalīties spēlē, ir ierobežots. Vienas komandas biļetes cena 5,00 eiro.

Pasākums nav paredzēts bērniem līdz 12 gadu vecumam.

Informējam, ka pasākuma laikā ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem un nolūkā informēt sabiedrību par notikušo pasākumu var tikt veikta fotografēšana, video un/vai audio ieraksta veikšana. Minētās darbības tiek veiktas atbilstoši datu apstrādes prasībām, neidentificējot konkrētas personas. Iegūtie materiāli var tikt publicēti un/vai translēti plašsaziņas līdzekļos, kā arī sociālajos tīklos internetā u.tml.
 
Ja Jūs nevēlaties tikt fotografēts vai filmēts, Jums ir tiesības pieprasīt, lai šādas darbības attiecībā uz Jums netiek veiktas. Jums ir tiesības lūgt neizmantot vai dzēst Jūsu personas datus – fotoattēlu, video vai audio ierakstu, kurā jūs esat fiksēts, sazinoties ar personas datu apstrādes pārzini – SIA “Austrumlatvijas koncertzāle” administrāciju klātienē, Rēzeknē, Pils ielā 4; zvanot 646 33303 vai rakstot koncertzale [at] rezekne [dot] lv.

24. Feb 201912:00, svētdiena
Paredzamais ilgums3 h
Norises vieta3.st. konferenču telpa
Cena5.00 €
OrganizētājsSIA "Austrumlatvijas koncertzāle" un SK “Kuorsova”
Pieslēdzies vai Reģistrējies, lai nopirktu biļetes GORS biļešu sistēmā!