Ainbo/Ainbo. Amazones sirds.Dublēta latviešu valodā. Piedzīvojumu filma, Animācija, Ģimenes filma

Meitene, vārdā Ainbo, dzīvo tāltālā zemē, neaizsniedzamos Amazones džungļos. Ainbo cilts šajā vietā dzīvo saskaņā ar dabu kopš neatminamiem laikiem un viņus aizstāv vareni un noslēpumaini sargātājgari – milzu bruņurupuči. Taču tad trauslo cilts mieru izjauc bruņoti iebrucēji. Viņi sāk izlaupīt zemi, traucē džungļu mieru un draud izjaukt cilts harmoniju. Cilti sargājošie gari apgalvo Ainbo, ka viņa vienīgā var izglābt savas mājas.Drosmīgajai Ainbo neatliek nekas cits kā doties dēkaina ceļojumā.

Ieeja kino tiek nodrošināta tikai pa galveno ieeju, apmeklētāju plūsmu uzraugošajai personai uzrādot personu apliecinošu dokumentu (pase vai ID):

  • Personām sākot no 18 gadiem – sadarbspējīgu vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu;
  • Personām no 12 līdz 17 gadiem – derīgu testēšanas sertifikātu vai laboratorijas izziņu par pēdējo 72 stundu laikā veiktu negatīvu skrīninga testu;
  • Personām līdz 12 gadiem – vakcinētu vai pārslimojušu vecāku pavadībā, sertifikāts nav nepieciešams.

Lūgums pirms pasākuma apmeklējuma pārliecināties, ka Jūsu Covid-19 sertifikāts ir derīgs, jo pretējā gadījumā pasākuma apmeklēšana būs liegta. Digitālo Covid-19 sertifikātu var iegūt https://covid19sertifikats.lv/. QR kodam ir jābūt digitālam vai papīra formātā. 

19. Okt 202114:00, otrdiena
Biļetes cena
2.45 € -  4.75 €
Paredzamais ilgums1 h 30 min
Norises vietaMazā zāle

LV dublēta (U)