MEŽA EKSPEDĪCIJA VASARNĪCĀ

Festivāls "LNSO vasarnīca" laikā aicinām izzināt mežu kopīgā piedzīvojumā – MEŽA EKSPEDĪCIJĀ sadarbībā ar AS “Latvijas Valsts meži”.

Piedāvājam iespēju doties pārgājienā mežsaimnieku vadībā ar meža izziņas pieturām. Ekspedīcijas dalībnieki iepazīs labas mežsaimniecības praksi, pildīs daudzveidīgus uzdevumus un gūs izpratni par meža kā “zaļā zelta” nozīmi Latvijas pagātnē un nākotnē!

Satikšanās plkst. 14.00 pie Latgales vēstniecība GORS parādes ieejas.

Dalībnieki tiks nogādāti ekskursijas sākumpunktā un atpakaļ uz autobusu.
Vietu skaits ierobežots. Lūdzu, aizpildiet pieteikuma formu.

“LNSO vasarnīcu” rīko LNSO un Latgales vēstniecība GORS, un tas ir mūzikas festivāls ģimenei un draugiem jeb muzykys festivals saimei i draugim.

Uz festivālu "LNSO vasarnīca" ļoti ērti doties un atgrieztes Rīgā ar autobusu.

Informējam, ka pasākuma laikā ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem un nolūkā informēt sabiedrību par notikušo pasākumu var tikt veikta fotografēšana, video un/vai audio ieraksta veikšana. Minētās darbības tiek veiktas atbilstoši datu apstrādes prasībām, neidentificējot konkrētas personas. Iegūtie materiāli var tikt publicēti un/vai translēti plašsaziņas līdzekļos, kā arī sociālajos tīklos internetā u.tml.

Ja Jūs nevēlaties tikt fotografēts vai filmēts, Jums ir tiesības pieprasīt, lai šādas darbības attiecībā uz Jums netiek veiktas. Jums ir tiesības lūgt neizmantot vai dzēst Jūsu personas datus – fotoattēlu, video vai audio ierakstu, kurā jūs esat fiksēts, sazinoties ar personas datu apstrādes pārzini – SIA “Austrumlatvijas koncertzāle” administrāciju klātienē, Rēzeknē, Pils ielā 4; zvanot 646 33303 vai rakstot koncertzale [at] rezekne [dot] lv.

24. Aug 2019 14:00, sestdiena
Paradzamais garums2 h 30 min
Nūtikšonys vīta1.st. foajē
Biļetes cenaIeeja par brīvu
OrganizātuojsLNSO un Latgales vēstniecība GORS