VECĪŠA CIMDIŅŠ. Ziemassvētki kopā ar folkloras kopu VĪTERI

Latgales vēstniecība GORS aicina uz Ziemassvētku pasākumu visai ģimenei “Vecīša cimdiņš”. Ziemas jautrību piepildītā izrādē mazie un lielie skatītāji tiksies ar folkloras kopu Vīteri un tautas deju ansambļa "Līgo" bērnu studiju. Būs arī Ziemassvētku vecītis un citi pasaku tēli. Kopā ar viņiem, stāstot pasakas, rotaļājoties un dejojot, dosimies īsta Ziemassvētku brīnuma meklējumos. 

Ziemassvētku vecītis priecāsies par bērnu sagatavotiem dzejoļiem un dziesmiņām, dāvanā solot kraukšķīgu piparkūku!

Izrāde paredzēta pirmsskolas un sākumskolas vecuma bērniem un viņu vecākiem. Bērniem līdz 7 gadu vecumam, kas neaizņem atsevišķu sēdvietu, biļete nav jāiegādājas.

GORS Kultūras vēstnieku programmas dalībniekiem biļetes ar 10% atlaidi, veicot pirkumu kasēs vai Latgales vēstniecības GORS biļešu sistēmas klienta profilā. Kasēs lūgums uzrādīt karti pirms pirkuma veikšanas.
 
Informējam, ka pasākuma laikā ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem un nolūkā informēt sabiedrību par notikušo pasākumu var tikt veikta fotografēšana, video un/vai audio ieraksta veikšana.
 Minētās darbības tiek veiktas atbilstoši datu apstrādes prasībām, neidentificējot konkrētas personas. Iegūtie materiāli var tikt publicēti un/vai translēti plašsaziņas līdzekļos, kā arī sociālajos tīklos internetā u.tml.
 
Ja Jūs nevēlaties tikt fotografēts vai filmēts, Jums ir tiesības pieprasīt, lai šādas darbības attiecībā uz Jums netiek veiktas. Jums ir tiesības lūgt neizmantot vai dzēst Jūsu personas datus – fotoattēlu, video vai audio ierakstu, kurā jūs esat fiksēts, sazinoties ar personas datu apstrādes pārzini – SIA “Austrumlatvijas koncertzāle” administrāciju klātienē, Rēzeknē, Pils ielā 4; zvanot 646 33303 vai rakstot koncertzale [at] rezekne [dot] lv.
 

23. Dec 201916:00, Monday
Ticket price
7.00 €
Duration1 h
LocationMazā zāle
Event organizerAustrumlatvijas koncertzāle, SIA
Log in or Register to purchase tickets online!