ZIEMASSVĒTKU KONCERTS. Raimonds Pauls un Zigfrīds Muktupāvels

Gada nogalē, brīdi pirms Ziemassvētkiem, Mūzikas nams DAILE ar koncertprogrammu “Zigfrīds Muktupāvels un Raimonds Pauls Ziemassvētkos” viesosies Latgales vēstniecībā GORS.

Zigfrīds Muktupāvels Ziemassvētku koncertprogrammā ir vienīgais solists, kur kopā ar Maestro Raimondu Paulu, vokālo kvartetu “Neaizmirstulītes” un instrumentālo grupu izpildīs Raimonda Paula klausītāju iemīļotās melodijas.

Dziesmām ar Alfrēda Krūkļa, Jāņa Petera, Pētera Brūvera, Jāņa Poruka, Māras Zālītes, Ziedoņa Purva u.c. latviešu dzejnieku vārdiem ir radīti ziemasvētku noskaņām niansēti aranžējumi instrumentālajai grupai - Raimonds Macats - taustiņinstrumenti un mutes harmonijas, Oskars Sproģis - basa ģitāra, Artis Orubs -  sitamie instrumenti, vibrafons un Maestro Raimonds Pauls - klavieres.

Tā kā Ziemassvētki ir gaidīts atkal tikšanās laiks, kad rūpējamies par tuvāko labām sajūtām un noskaņām, koncertprogramma “Zigfrīds Muktupāvels un Raimonds Pauls Ziemassvētkos” klausītājiem sola neaizmirstamus, siltus un sirsnīgus brīžus izcilo mūziķu sniegumā.

Koncertprogramma 2 daļās.

Informējam, ka pasākuma laikā ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem un nolūkā informēt sabiedrību par notikušo pasākumu var tikt veikta fotografēšana, video un/vai audio ieraksta veikšana. Minētās darbības tiek veiktas atbilstoši datu apstrādes prasībām, neidentificējot konkrētas personas. Iegūtie materiāli var tikt publicēti un/vai translēti plašsaziņas līdzekļos, kā arī sociālajos tīklos internetā u.tml. 
 
Ja Jūs nevēlaties tikt fotografēts vai filmēts, Jums ir tiesības pieprasīt, lai šādas darbības attiecībā uz Jums netiek veiktas. Jums ir tiesības lūgt neizmantot vai dzēst Jūsu personas datus – fotoattēlu, video vai audio ierakstu, kurā jūs esat fiksēts, sazinoties ar personas datu apstrādes pārzini – SIA “Austrumlatvijas koncertzāle” administrāciju klātienē, Rēzeknē, Pils ielā 4; zvanot 646 33303 vai rakstot koncertzale [at] rezekne [dot] lv.

22. Dec 2019 16:00, Sunday

Ticket price
20,00 €22,00 €25,00 €28,00 €

Event date and time

Duration2 h
LocationLielā zāle
Event organizerApvienība Ars Nova, SIA

Bērniem līdz 7 gadu vecumam (neieskaitot), kas neaizņem atsevišķu sēdvietu, biļetes nav jāiegādājas. Pusstundu pirms pasākuma sākuma sāk darboties bērnu istaba, kas pieejama bērniem vecumā no trīs līdz septiņiem gadiem. Bērnu istabas apmeklējums ir bez maksas. Pirms tam lūgums pieteikties, zvanot +371 64633303.